Dėl ugdymo organizavimo nuo gegužės 18 d.

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. ugdymas organijuojamas Lapių lopšelyje-darželyje dviem būdais: nuotoliniu būdu ir 3 ugdymo grupėse. Grupių darbo laikas 7.15-18.00. Ugdymo grupes pageidaujantys lankyti vaikai bus suskirstyti į nedidelias grupes, su jais visą dieną, pagal suminį darbo laiką, dirbs viena ikimokyklinio ugdymo mokytoja ir mokytojos padėjėja. Veiks “Nykštukų”, “Pelėdžiukų” ir “Boružėlių” grupės. “Bitučių” grupės vaikai bus išskirtyti į kitas grupes. “Bitučių” grupėje įsikurs Lapių pagrindinės mokyklos priešmokinio ugdymo grupių vaikai su savo mokytojomis.

Atvykstantys vaikai ir jų  tėveliai privalės laikytis “Būtinųjų sąlygų tvarkos aprašu”  app/webroot/files/Btinosiosslygostvams.pdf/  ir “Atvedimo ir pasiėmimo vaiko tvarka” /app/webroot/files/Tvarka.pdf . Su dokumetais  turės būti susipažinę arba susipažins įstaigoje pasirašytinai. Tėvams nesutikus pasirašyti ir laikytis šių dokumentų, jų vaikai į darželį nebus priimami.

Darželio vartai bus rakinami nuo 9.00 iki 17.00 val., o pageidaujantys patekti į įstaigą kitu metu privalės skambinti darželio telefonu +370 37 470298. Atvedant ir pasiimant vaikus skambinti grupių telefonais, kurie yra nurodyti ant kiekvienų grupių lauko durų.