Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426

Ikimokyklinis ugdymas nuo 2021 m. sausio 1 d.

Tėvelių dėmesiui !

Augant sergamumui COVID-19 liga, Kauno rajono savivaldybės administracija sugriežtino reikalavimus vaikų priėmimui į ikimokyklinio ugdymo grupes. Nuo 2021 m. sausio 4 d. įstaigą galės lankyti tik tie vaikai, kurių tėvai neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Abu vaiko tėvai privalo atsiųsti darbdavių patvirtintas pažymas iki sausio 6 d. el.paštu: rastine@lapiudarzelis.lt.

Informaciją lydintys dokumentai:

Dėl ugdymo organizavimo karantino metu

Dėl išmokų už vaikų priežiūrą_Soc min informacija