Informacija

Kauno rajono savivaldybės admintracija skelbia konkursą Kauno r. Lapių lopšelio-darželio drektoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data – 2020 m. liepos 1 d.

Vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 19 d. įsakymu Nr. ĮS-2577 „Dėl konkursų eiti Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos, Kauno r. sporto mokyklos, Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos, Kauno r. Kačerginės vaikų sanatorijos „Žibutė“ mokyklos, Kauno r.  Jonučių darželio, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“, Kauno r. Linksmakalnio mokyklos-darželio, Kauno r. Garliavos meno mokyklos, Kauno rajono švietimo centro, Kauno r. Kulautuvos lopšelio-darželio, Kauno r. Lapių lopšelio-darželio, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos ir Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos direktoriaus pareigas pretendentų atrankos komisijos posėdžių atidėjimo“ pretendentų direktoriaus pareigas eiti konkursas nukeliamas vėlesniam laikotarpiui. Nacionalinei švietimo agentūrai suderinus  su pretendentais kompetencijų vertinimo laiką, bus nustatyta kita konkurso data.

Daugiau informacijos rasite   www.krs.lt