Projektas “Namelyje gyvena…”

Šie metai yra skirti mokyklų bendruomenės metams paminėti ir mokinių skaitymo gebėjimams ugdyti. Kad vaikai galėtų skaityti jie turi pažinti raides. Todėl kartą pasirinkome projektui pasirinkome RAIDES ir viską kas su jomis siejasi ir pakvietėme prisijungti  socialinius partnerius Kauno “Ryto” pradinęs mokyklos mokinius, Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokinius ir Kauno r. Karmėlavos lopšelio-darželio “Žilvitis” ugdytinius”.

Pasak Dž. Adisonas“Skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui.

Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą. F.Bekonas.

/app/webroot/files/projektas

Kaip sekasi įgyvendinti galite pažiūrėti nuotraukų albume.