Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426
Menu Close

Parama

 

Kviečiame prisijungti prie Kauno r. Lapių lopšelio-darželio aplinkos kūrimo ir puoselėjimo.

Paramą galima teikti pervedant pinigus į Lapių l/d atsiskaitomąją sąskaitą:

 

Paramos gavėjo duomenys:
Paramos gavėjo kodas: 191096538

Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno r. Lapių lopšelis-darželis

Buveinės adresas: Mokyklos g.4, Lapės, Kauno rajonas LT 54434

Bankas: DNB

Banko kodas: 40100

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT354010042502599267

arba

pervedant iki 1,2 proc.(buvo iki 2 proc.) valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį  užpildant prašymo FR0512 versija 04 formą.

 

 

Paramą teikti galima elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/. arba tiesiogiai įteikti užpildytą prašymo FR0512 formą savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui arba išsiųsti voką su užpildyta prašymo FR0512 formą (paskutiniai metai, kai galima pildyti raštu).

 

 

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.