Grupės

Lapių lopšelyje – darželyje veikia 1-a ankstyvojo ugdymo ir 3-ys ikimokyklinio ugdymo grupės, kurias lanko 76 Lapių seniūnijos vaikai.

Ankstyvojo ugdymo grupė (2-3 m.) “NYKŠTUKAI”

Dirbantys mokytojai: Rasa Girskienė, Raminta Lisauskienė

Mokytojoss padėjėja: Marina Galkuvienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė (3-4 m.) “PELĖDŽIUKAI”

Grupės darbo laikas: 7.30-18.00.

Dirbantys mokytojai: Justina Kymantė, Odeta Černiauskienė.

Auklėtojos padėjėja: Irena Kučinskienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė (4-5 m.) “BORUŽĖLĖS”

Grupės darbo laikas: 7.30-18.00.

Dirbantys mokytojai: Rima Kilinskienė, Raminta Lisauskienė.

Auklėtojos padėjėja: Inga Bartkevičienė.

Ikimokyklinio ugdymo grupė (5 m.) “BITUTĖS”

Grupės darbo laikas: 7.30-18.00.

Dirbantys mokytojai: Inga Baronienė, Odeta Černiauskienė.

Auklėtojos padėjėja: Vaida Stanevičienė.

.