Menu Close

Ar gali kas pagrobti Kalėdų senelį?..

Mes visi labai laukiame Kalėdų Senelio – net ir tie, kurie sako, kad juo netiki. Tačiau kartais, labai labai retai, Kalėdoms iškyla pavojus, kaip tai kartą nutiko Trepsiukų šalyje. Trepsiukai – tai mažytė tautelė, kuri labai mėgsta dūkti ir šokti. Trepsiukų šalį valdo Karalius Tėtė Ūsas (sutrumpintai Tūsas), kuris turi labai mylimą dukrą – Princesę. Kalėdos ir eglutės įžiebimas Trepsiukams yra pati didžiausia ir svarbiausia metų šventė. Tačiau šiemet, Kalėdoms esant jau visai čia pat, paaiškėja, kad Kalėdų senelis dingo – JĮ KAŽKAS PAGROBĖ!.. Šokiruotas šios žinios Karalius Tūsas suserga, tad šventę ir visą karalystę imasi gelbėti Princesė, kuriai prireikė vaikų pagalbos ir palaikymo! Tad į šią nuotaikingą Kalėdinę misiją, kuri vadinosi “KALĖDŲ SENELIO PAGROBIMAS” kartu su Princese leidosi ir mūsų darželio ugdytiniai, kaip ir kasmet prieš Kalėdas aplankantys Kauno lėlių teatrą. Išduosime paslaptį – viskas pavyko puikiai!..