Jauki pažintis su puikiąja klasikinės muzikos “porele”

Lapkričiui įsibėgėjant, visą savaitę, mažieji darželio klausytojai turėjo puikią progą iš labai arti susipažinti su dviem unikaliais muzikos instrumentais: violončele ir klarnetu. Šiuo laikotarpiu vyko mūsų darželio meninio ugdymo mokytojos Irenos Brazauskienės organizuotas tarptautinis projektas “Susipažink su manimi – violončele ir klarnetu”. Vaikai minėtus instrumentus atidžiai galėjo apžiūrėti, išbandyti jo skambesį, sužinoti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Finalinė tarptautinio projekto diena (10 d) buvo ypatinga, nes vaikų laukė siurprizas. Į darželį atvyko muzikantai iš Berlyno: Natania Hofmann ir buvęs darželio auklėtinis Žilvinas Brazauskas, grojantys violončele bei klarnetu. Muzikantai žaismingai vaikams papasakojo apie instrumentus, atliko keletą kūrinių. Ypatingai vaikus pradžiugino ir įtraukė improvizuotas dainelės apie rudenėlį atlikimas, kurią muzikantai grojo, o vaikai dainavo. Projektą užbaigė bendra ugdytinių ir svečių atliekama, visiems amžiaus tarpsniams gerai pažįstama, vaikišką dainelė ,,Du gaideliai”.