Menu Close

Juokas – virusas, kurio nereikia bijoti!

“Dirbdama su savo ugdytiniais, kas dieną susiduriu su vaikų emocijomis. Vaikai labai jaučia  – džiaugsmą, pyktį, liūdesį, nustebimą, sumišimą, bet įvardyti kas tai, jiems yra sunku. Emocijos yra svarbios vaikų gyvenime.

Balandžio mėnesį į “Nykštukų” grupę atkeliavo – Emociukas, kurio tikslas buvo skleisti kuo daugiau  teigiamų emocijų.  Emociukas, pakvietė vaikus į nuotaikingą žaidimų rytmetį. Jis, vaikams papasakojo, kad visada yra linksmas, turi daug teigiamų emocijų ir jas dalins vaikams. Vaikams atnešęs margaspalvių balionų, muilo burbulų, dėžę spalvotų kamuoliukų, linksmos muzikos ir emocijų kamuoliukų, linksmai žaidė, pramogavo ir dalino tik teigiamas emocijas vaikams.

Nustebino vaikų drąsumas, sumanumas, kantrybė, draugiškumas, net kai kurie vaikai, lengvai įvardijo savo emocijas, plakate parodydami, kaip šiuo metu jaučiasi grupėje. Atsisveikinęs Emociukas su grupės vaikais, trumpam nuėjo į kitas grupes ir ten paskleidė daug teigiamų emocijų.

Smagu matyti vaikus kas dieną besišypsančius ir laimingus.” Mokytoja Rasa Girskienė

 

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.