Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426

Juokas – virusas, kurio nereikia bijoti!

“Dirbdama su savo ugdytiniais, kas dieną susiduriu su vaikų emocijomis. Vaikai labai jaučia  – džiaugsmą, pyktį, liūdesį, nustebimą, sumišimą, bet įvardyti kas tai, jiems yra sunku. Emocijos yra svarbios vaikų gyvenime.

Balandžio mėnesį į “Nykštukų” grupę atkeliavo – Emociukas, kurio tikslas buvo skleisti kuo daugiau  teigiamų emocijų.  Emociukas, pakvietė vaikus į nuotaikingą žaidimų rytmetį. Jis, vaikams papasakojo, kad visada yra linksmas, turi daug teigiamų emocijų ir jas dalins vaikams. Vaikams atnešęs margaspalvių balionų, muilo burbulų, dėžę spalvotų kamuoliukų, linksmos muzikos ir emocijų kamuoliukų, linksmai žaidė, pramogavo ir dalino tik teigiamas emocijas vaikams.

Nustebino vaikų drąsumas, sumanumas, kantrybė, draugiškumas, net kai kurie vaikai, lengvai įvardijo savo emocijas, plakate parodydami, kaip šiuo metu jaučiasi grupėje. Atsisveikinęs Emociukas su grupės vaikais, trumpam nuėjo į kitas grupes ir ten paskleidė daug teigiamų emocijų.

Smagu matyti vaikus kas dieną besišypsančius ir laimingus.” Mokytoja Rasa Girskienė