Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426

Lietuvos mažųjų žaidynės 2020

2020 m. vasario 19 d. Lapių lopšelio-darželio bendruomenė organizavo “Lietuvos mažųjų žaidynių 2020” I etapą. Renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa ir Odeta ir mokytojos padėjėja Vaida. Visi rinkosi Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje, kurioje savo jėgas estafetėse išbandė ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai ir mokytojos. Mankštą mažiesiems sportininkams pravedė buvusi darželio ugdytinė Aušra, dabar besimokanti Kauno “Ryto” pradinėje mokykloje 4 klasėje.