Menu Close

Mano pirmoji vardo raidelė

 Jau antrus metus mūsų darželyje organizuojama meninė-kūrybinė vaikų ir tėvų darbų paroda “Mano pirmoji vardo raidelė”.  Atrodo nieko įmantraus sukurti improvizacinę savo vardo raidę, tačiau kiek būna svarstymų, ieškojimų, dvejonių ir net ginčų. Tačiau kuriant tiek mažiesiems kūrėjams, tiek  ir didiesiems jų pagalbininkams bei patarėjams  teko laikytis vieno ir pagrindinio reikalavimo  – raidė privalėjo būti dekoruota ir apipavidalinta kažkuo, kas prasideda būtent ta raide. Tokios parodos eksponatų gausos niekas nesitikėjo. Viena už kitą gražesnė, įmantresnė, pasižyminti netradiciniu požiūriu, atlikta retesne technika, spalvingesnė, viena didesnė, kita mažesnė… Visos jos vos besutilko ant koridorių palangių atbrailos. Žvelgiant į visus tuos darbus, belieka tik ištarti, kad kūryba suvienija visus: didelius ir mažus, jaunus ir senus, nepaisant to, kiek mes šio potencialo talpiname savyje…