Gegužės 14 dieną mūsų darželio ugdytinės Patricija Žemaitė ir Justė Kuncaitytė dalyvavo jaukiame Tarptautinės šeimos dienos proga Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vykusiame Kauno rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų renginyje „Mano šeima – mano pasaulis“. Į šventę susirinko vaikai iš septynių Kauno r. ugdymo įstaigų. Mūsų darželio ugdytinės deklamavo Kęstučio Ivinskio ir Sigitos Ramanauskienės eiles apie šeimą. Šventei jas paruošė mokytoja Irina Paškevičienė. Vaikų nuoširdumas, drąsa ir šypsenos pripildė visą erdvę jaukumo, šilumos bei gerų emocijų.
Kai mažas vaikas taria gimtąjį žodį ar klausosi poezijos ritmo, jis ne tik mokosi kalbėti – jis širdimi prisijaukina pasaulį, kur kiekviena eilutė tampa jautriu tiltu tarp vaikiškos fantazijos ir gimtųjų namų šilumos…



