Menu Close

Meninio skaitymo konkursas “Mano gimtinė – Lietuva 2023”

Besiruošiant paminėti Lietuvos atkūrimo metines, penktadienio rytmetį į Lapių pagrindinę mokyklą sugūžėjo visas pulkas pačių mažiausių mūsų šalies piliečių. Pasipuošę, pasitempę ir pakiliai nusiteikę, jie dalyvavo Lapių lopšelio-darželio organizuojamame tradiciniame, jau aštuntajame, Kauno miesto ir Kauno rajono meninio skaitymo konkurse “Mano gimtinė – Lietuva 2023”. Jaunuosius dalyvius konkursui pristatė per 20 Kauno miesto ir Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Tačiau konkursas yra konkursas ir vertinimo komisijai teko išrinkti tik pačius geriausius. Betgi nė vienas iš šventės neišėjo nusivylęs ir neapdovanotas. Vaikai ne tik deklamavo lietuvių autorių kūrinius, bet ir linksmai leido laiką, piešė savo Gimtinę. Kokia ji nuostabi, vaiko žodyje, mažoje širdelėje, trispalvės vėliavėlės plazdėjime ir ryškiaspalviame vaiko piešinyje…