Menų savaitė

Praėjusią savaitę kiekvienas darželio bendruomenės narys galėjo pasijusti tikru menininku, mat čia vyko projektas „Menų savaitė“. Nuo mažiausio iki didžiausio, kaip kas norėjo, taip galėjo save išreikšti:

kas dėjo savo pavasarinę „žymę“ piešdamas ilgiausią piešinį „Pavasari ku-ku, tave nupiešti ketinu!“,

kas savo kūrybinį potencialą bandė atskleisti, išbandydamas naujas dailės technikas,

o kai kam labai patiko derinti net ir ne vieną meninės raiškos būdą, kaip pavyzdžiui: dailę ir muziką, muziką ir teatrą.

Buvo ne tik gausybė spalvingų bei jausmingų emocijų, bet pasiektas ne bet koks, o ILGIAUSIO PIEŠINIO rekordas, kurį įvairiais matais mokėsi išmatuoti patys vaikai – 4 metrai ir 30 centimetrai arba 430 centimetrų, arba 23 pėdos.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raminta Lisauskienė