Mums molis – visuomet brolis!

Su moliu kiekvienas mažylis mielai draugauja ir jiems visiškai nesvarbu, kada molis tik molis, o kada – brolis… Būtent molis geriausiai lavina vaiko atminties įgūdžius, smulkiąją motoriką, kalbos, pojūčių pajutimą, pažinimą bei emocinį vystymąsi per saviraišką. Tai medžiaga, kuria mažieji gali kurti skirtingus kūrinius ir patirti skirtingą patirtį. Atvelykio belaukiant, pabandyti susidraugauti su moliu “Smalsučių” ir “Smarkučių” grupių ugdytinius pakvietė socialinių partnerių, Lapių pagrindinės mokyklos keramikos būrelio vadovė Vanda Bartkevičienė.  Žingsnelis po žingsnelio ir mažieji jau krykštavo iš džiaugsmo, galėdami susipažinti su naujaisiais savo moliniais draugais – velykiniais kiškučiais.