Menu Close

Projektas “Pažinkime gamtą”

Mus supančios gamtos pažinimas ir tyrinėjimas mažo žmogaus gyvenime, ugdant (-is) asmenybę, atlieka svarbų vaidmenį. Jau ankstyvoje vaikystėje vaikams patinka paliesti, paimti, išbandyti, stebėti juos supančią aplinką. Veikla lauke yra procesas, kai vaikai gali laisvai kurti naudodamiesi įvairia gamtine medžiaga, klausinėti apie vykstančius procesus ir džiaugtis aplinka, eksperimentuoti ir tyrinėti . Gamtos apsuptyje malonu ne tik žaisti, bet ir bendrauti su kitais vaikais bei tėveliais, kurie gali kartu atsipalaiduoti ir pasinerti į atradimus.

„Kuo daugiau mes pažįstame gamtos dėsnius, tuo labiau mums neįtikėtini jos stebuklai“. Č. Darvinas

Tikslas: ugdyti vaikų ekologinę savimonę ir kūrybiškumą kuriant darbus iš gamtinės medžiagos.

Uždaviniai:

  • Liesdami, ragaudami, uostydami ir apžiūrėdami susipažins su daržovėmis ir vaisiais.
  • Tyrinėdami, eksperimentuodami susipažins su medžių rūšimis ir įvairiomis gamtinėmis medžiagomis
  • Išvykų metu susipažins su gyvąja gamta, patirs džiugių emocijų.

Organizatoriai: Vyr. mokytoja Rima Kilinskienė ir Vyr. mokytoja Inga Baronienė