Menu Close

Vaikų naujas draugas – Skruzdėliukas Nežiniukas

Ar esate kada sutikę šokantį skruzdėliuką? 🐜 🐜 🐜 Štai Lapių lopšelio-darželio ugdytiniai tokią galimybę turėjo, kai pas mažuosius užsuko mėgstamas vaikiškų knygų „Skruzdėliukas Nežiniukas“ pagrindinis personažas skruzdėliukas Nežiniukas. Kartu su juo atvyko ir rašytoja Rasa Dmuchovskienė bei knygelių iliustratorius Gintaras Jocius.  Be linksmo  skruzdėlyčių šokio, smagios istorijų vaidybos, nuotaikingo šešėlių teatro ir viktorinos, vaikai sužinojo daugybę naujų dalykų iš skruzdėlyno gyvenimo: kas yra greičiausias pasaulyje skraidantis vabzdys, kodėl boružės nesutaria su skruzdėlėmis ar kas turi tūkstantį akių? Be kita ko kiekvienas turėjo galimybę pamatyti tikrų tikriausią skruzdėlyną stikliniame  formikariume. Kaip manote, gal vaikai jame surado ir skruzdėliuką Nežiniuką?..