Menu Close

Akcija “Padėka medikams”

Lapių darželio bendruomenė jungiasi prie akcijos “Papuoškime gėle langą”, kuris džiugis pro šalį važiuojančius medikus ar kitus. Prie akcijos prisijungė ir darželio socialiniai partneriai Kauno “Ryto” pradinė mokykla. Visi kuria gėles ir jų puoštes savo namų languose. Kaip darželio benduomenė įsijungė į akciją žiūrėkite nuotraukų albume.

Prie akcijos jungiasi daugybė žmonių.

https://www.zmones.lt/naujiena/nijole-narmontaite-medikams-padekoti-kviecia-langus-pasidabinant-gelemis-juk-jie-kasdien-vyksta-i-nezinia.f56bc722-7bfb-11ea-be6d-aa00003c90d0

 

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.