Projektas “Aš ir mano šeima”

Amerikiečių filosofas ir rašytojas George Santayana yra pasakęs, kad šeima – vienas gamtos šedevrų. Tą gamtos šedevrą sudaro: mama, tėtis, vaikai, broliai, sesės, seneliai, senelės. Artimiausi žmonės esantys šalia mūsų. Tėvai nuolatos moko vaikus, bet ir vaikai moko tėvus, pasak brazilų rašytojo Paulo Coelho: vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti. Artėjanti, mamų diena, šeimos šventė ir susidariusi neeilinė Lietuvoje situacija, kai turime būti visi drauge kartu, galime nuveikti daug įvairių dalykų ir išnaudoti visas galimybes kurias turime šalia.  Visi drauge bendraukime, kurkime, žaiskime, mokykimės vieni iš kitų, todėl pasirinktas projektas tema “Aš ir mano šeima”. Projektą parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Girskienė.

Kaip prie projekto įgyvendinimo jungiasi Lapių darželio bendruomenė sekite nuotraukų albume.

/app/webroot/files/ProjektasAirmanoeima.pdf