Menu Close

Jei margučiai neriedės, tai vaikučiai nedidės…

Nuriedėjus, nutarškėjus Velykų šurmuliui, visi pavasariškai nusiteikę vėl sugrįžome į darželį. Čia netikėtai sutikome du kiškius, kurie klausinėjo, kur gi šiame darželyje vyksta Vaikų Velykėlės? Jie tikrai tiksliai pataikė, mat balandžio 2 dieną būtent čia ir vyko minėtoji šventė. Meninio ugdymo mokytoja Irena Brazauskienė visus mielai pakvietė į salę, kur nekantraudami užsukusių svečių jau laukė darželio ugdytiniai. Mokytoja visiems susirinkusiems papasakojo, kaip pavasarį bunda gamtą, apie  parskrendančius paukščius ir gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo pintinėlėje pūpsančius gražiausiai nudažytus margučius, kartu su kiškiais aiškinosi, iš kur atsiranda kiaušiniai arba iš ko jie padaryti, jei netikri? Žinoma, šventė nepraėjo be bendrų šokių, eiliuotų posmų apie pavasarį ir interaktyvaus žaidimo “Nudažysiu aš margutį…”. Galiausiai, visi kartu šventę užbaigė švęsti lauke, tradiciškai ridendami atsineštus margučius.