Menu Close

Nepaprasta kelionė po “Marso kanjonus”

Kelionės gali būti visokios: per pasakojimą, per paragavimą, realios ar virtualios… Nelygu, kokį “keliavimo” būdą pasirinksime. Tačiau trečiadienio rytą “Tauškučių” ir “Greitučių” grupių vaikučiai leidosi į labai neįprastą, galima sakyti, kad net “kosminę kelionę”. Jos “gidu” tapo, mūsų darželyje labai laukiamas svečias Lapių pagrindinės mokyklos keramikos būrelio vadovė Vanda Bartkevičienė. Darželio ugdytiniai sužinojo, kad net ir Lietuvoje yra “Marso kanjonai”, kur kasamos įvairios iškasenos. O iš kur kasamas molis? Žinoma, kad iš molio karjero… Ir apie tai vaikai viską sužinojo. Klausydami A. Mamontovo atliekamos dainos “Marso kanjonai”, mažieji smalsuoliai mokėsi dirbti komandoje, tapė kosmoso platybes, iš molio lipdė planetas bei žvaigždes ir net šoko kartu su tikra molio užkalbėtoja mokytoja Vanda.