Menu Close

Kaip mums sekasi pažadus tęsėti?

Kai 2021 metų  rugsėjo 1-ą dieną atvėrėme renovuoto darželio duris steigėjui, Kauno rajono savivaldybės merui Valerijui Makūnui,  ne tik dėkojome, bet ir žadėjome. Žadėjome visą dėmesį skirti tik ugdymui ir kokybiškam ugdymui.

Atėjo metas pažadus tęsėti.

Nuo spalio 1-os dienos grįžo mūsų socialiniai partneriai – Lapių pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelis su projektu “Aš ir miškas”. Šio projekto iniciatorė  gamtos mokslų mokytoja-ekspertė Rasa Stankienė. Per šiuo  mokslo metus išmoksime ir sužinosi daug apie gamtą ir apie teigiamą žmogaus santykį su ja.

Kad ugdymas būtų kokybiškas, šiuolaikiškas ir funkcionalus už tėvelių lėšas, skirtas edukacinių aplinkų gerinimui, įsigijome seniai svajotą interaktyvią lentą SMART MX. Gruodžio 2-ą dieną 100 procentų pedagogų dalyvavo mokymuose ir jau kitą dieną ją naudojo ugdymo procese. Ši lenta skirta tiek pedagogams, tiek vaikams. Apie ją plačiau papasakosime jau kitais metais. Nuoširdus AČIŪ tėveliams.