Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426
Menu Close

Kaip mums sekasi pažadus tęsėti?

Kai 2021 metų  rugsėjo 1-ą dieną atvėrėme renovuoto darželio duris steigėjui, Kauno rajono savivaldybės merui Valerijui Makūnui,  ne tik dėkojome, bet ir žadėjome. Žadėjome visą dėmesį skirti tik ugdymui ir kokybiškam ugdymui.

Atėjo metas pažadus tęsėti.

Nuo spalio 1-os dienos grįžo mūsų socialiniai partneriai – Lapių pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelis su projektu “Aš ir miškas”. Šio projekto iniciatorė  gamtos mokslų mokytoja-ekspertė Rasa Stankienė. Per šiuo  mokslo metus išmoksime ir sužinosi daug apie gamtą ir apie teigiamą žmogaus santykį su ja.

Kad ugdymas būtų kokybiškas, šiuolaikiškas ir funkcionalus už tėvelių lėšas, skirtas edukacinių aplinkų gerinimui, įsigijome seniai svajotą interaktyvią lentą SMART MX. Gruodžio 2-ą dieną 100 procentų pedagogų dalyvavo mokymuose ir jau kitą dieną ją naudojo ugdymo procese. Ši lenta skirta tiek pedagogams, tiek vaikams. Apie ją plačiau papasakosime jau kitais metais. Nuoširdus AČIŪ tėveliams.

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.