Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426
Menu Close

Projektas “Paleisk raidelę, į savo širdelę”

Kone visus besibaigiančius metus mūsų darželyje vyko projektas “Paleisk raidelę, į savo širdelę”. Vaikai, kartu su pedagogais, visose grupėse, pasitelkdami tradicines ir novatoriškas priemones stengėsi susipažinti su raidėmis, domėjosi naujomis knygelėmis, susipažino su skirtingais informacijos perteikimo ir perėmimo būdais, suteikiančiais galimybę netradiciškai bei inovatyviai pažvelgti į šiuolaikinį knygų pasaulį.

Kadangi vaikai dar nemoka ilgai sukoncentruoti dėmesio, todėl mokėmės raides pažinti pamažu: sukuriant istoriją apie raides, žaismingai pateikiant jų svarbą, atrandant pažinimo džiaugsmą per meninę raišką. Kurdami ir atrasdami, besimokydami ir išbandydami ugdytiniai pabuvojo: „Raidžių pasaulyje“, „Pasakų laboratorijoje“, sudalyvavo „Raidžių šokyje“, dūko su „Išdykusiomis raidėmis, kurios nori draugauti“ bei kitose kiekvieno mėnesio teminėse veiklose. Juk mokytis gali būti ir smagu, ir įdomu. Pasidžiaukime visi kartu spalvingomis ir nuotaikingomis projekto akimirkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raminta Lisauskienė

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.