Menu Close

Projektas “Paleisk raidelę, į savo širdelę”

Kone visus besibaigiančius metus mūsų darželyje vyko projektas “Paleisk raidelę, į savo širdelę”. Vaikai, kartu su pedagogais, visose grupėse, pasitelkdami tradicines ir novatoriškas priemones stengėsi susipažinti su raidėmis, domėjosi naujomis knygelėmis, susipažino su skirtingais informacijos perteikimo ir perėmimo būdais, suteikiančiais galimybę netradiciškai bei inovatyviai pažvelgti į šiuolaikinį knygų pasaulį.

Kadangi vaikai dar nemoka ilgai sukoncentruoti dėmesio, todėl mokėmės raides pažinti pamažu: sukuriant istoriją apie raides, žaismingai pateikiant jų svarbą, atrandant pažinimo džiaugsmą per meninę raišką. Kurdami ir atrasdami, besimokydami ir išbandydami ugdytiniai pabuvojo: „Raidžių pasaulyje“, „Pasakų laboratorijoje“, sudalyvavo „Raidžių šokyje“, dūko su „Išdykusiomis raidėmis, kurios nori draugauti“ bei kitose kiekvieno mėnesio teminėse veiklose. Juk mokytis gali būti ir smagu, ir įdomu. Pasidžiaukime visi kartu spalvingomis ir nuotaikingomis projekto akimirkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raminta Lisauskienė