Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/sbtema/domains/lapiudarzelis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426

STEAM ugdymo metodų taikymas “Tauškučių” grupėje

“Numatant ugdymo uždavinius ir priemones prasminga rasti bendras idėjas, kurios leistų susieti vaiko socialinės, emocinės, fizinės ir pažinimo raidos galimybes, t.y. siekti vientisumo, o tai pasiekti galima naudojant kuo įvairenius STEAM ugdymo metodus. Dalinuosi mūsų  “Tauškučių” grupės ugdomojo proceso akimirkomis….. Mokytoja Kristina Vaičiūnienė”.