Menu Close

Virtuali paroda “Krenta lapai pamažu, aš pagauti juos skubu”

Kadangi mūsų darželyje vienas iš ugdymo prioritetų – ekologinis ugdymas, organizavome respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą, pavadinimu “Krenta lapai pamažu, aš pagauti juos skubu…” Labai smagu, kad daugelis Lietuvos ugdymo įstaigų taip pat ugdo vaikų ekologinę savimonę, išradingumą. Parodoje eksponuojami 77 kūrybiniai darbai iš 33 Lietuvos ugdymo įstaigų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems čia dalyvaujanties vaikams ir jų ugdytojams.

Kviečiame pasigrožėti

Paroda I dalis

Paroda II dalis

 

VAIKŲ ATVEDIMO (PAĖMIMO Į NAMUS)

Į LOPŠELĮ-DARŽELĮ TVARKA

1. Atvedant vaiką (-us) į lopšelį-darželį (toliau – darželis) būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t.y. veido kaukę, respiratorių ar kitas apsaugos priemones ir pirštines.

2. Įeiti į darželį galima, tik paskambinus grupės telefonu (jis nurodytas ant lauko durų) ir gavus ikimokyklinio ugdymo mokytojos leidimą įeiti.

3. Jei prie įėjimo į darželį yra daugiau laukiančiųjų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir nesibūriuoti daugiau negu 5 asmenims.

4. Įėjus į darželį dezinfekuoti rankas.

5. Rūbinėlėje nurengus vaiką palaukti, kol ikimokyklinio ugdymo mokytoja pamatuos jam temperatūrą ir įsitikins, kad nėra jokių kitų peršalimo ligų požymių (slogos, kosėjimo ir t.t.).

6. Pirmą kartą ateinant į darželį (po karantino) būtina pasirašytinai susipažinti su „Būtinosios sąlygos tėvams“ ir šį pasirašytą dokumentą pristatyti ikimokyklinio ugdymo mokytojai (pridedamas priedas, 1 lapas).

7. Atsiimant vaiką iš darželio, jei jis yra grupėje, laikytis tokios pačios saugios tvarkos (temperatūra nebus tikrinama).

8. Draudžiama vaikams neštis bet kokius žaislus, daiktus ar maisto produktus į ugdymo įstaigą.