Virtuali paroda “Krenta lapai pamažu, aš pagauti juos skubu”

Kadangi mūsų darželyje vienas iš ugdymo prioritetų – ekologinis ugdymas, organizavome respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą, pavadinimu “Krenta lapai pamažu, aš pagauti juos skubu…” Labai smagu, kad daugelis Lietuvos ugdymo įstaigų taip pat ugdo vaikų ekologinę savimonę, išradingumą. Parodoje eksponuojami 77 kūrybiniai darbai iš 33 Lietuvos ugdymo įstaigų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems čia dalyvaujanties vaikams ir jų ugdytojams.

Kviečiame pasigrožėti

Paroda I dalis