Menu Close

Koncertas “Smuiko garsų pažinimo kelias”

Trečiadienio rytas darželyje prasidėjo ypatingai – nuo smuiko muzikos garsų. Tik šį kartą mažais smuikeliais čireno ne kokie žiogeliai, o nedideli vaikeliai –  Kauno I muzikos mokyklos moksleivės Eglė Kurgonaitė, Rugilė Mikutytė ir Izabela Bosaitė. Aktų salėje vyko  bendras Kauno I muzikos mokyklos ir Lapių lopšelio-darželio edukacinis rytmetis -koncertas su jaunosiomis muzikantėmis bei jų muzikos mokytoja Gintare Maruškiene. Vyr. mokytoja Gintarė Maruškiene ir Lapių darželio meninio ugdymo vyr. mokytoja Irena Brazauskienė susirinkusius vaikus supažindino su smuiku, jo dalimis, papasakojo apie muzikavimo galimybes bei daug kitų įdomybių.  Visi, maži ir dideli, klausydami smuiko muzikos, turėjome puikią progą ausimis bei širdimi susipažinti, o kartu ir pakeliauti “Smuiko garsų pažinimo keliu”…