Projektas „VELYKOS PAVASARĮ ŽADINS“

Prasidėjo antra nuotolinio ugdymo savaitė, balandžio 6 – 10 d. Praeita savaitė buvo nereali, nes visa darželio bendruomenė įsitraukė į šį ugdymą ir atsiuntė savo grupių mokytojoms begalę nuotraukų apie vykdytas veiklas. Laikas bėga ir artėja pavasario šventė VELYKOS, kuri skirta ne tik margučiams marginti.Bet yra daug veiklos kuri parsideda pavasarį, todėl šiems pokyčiams užfiksuoti  suplanavome savaitės projektą “Velykos pavasarį žadins”

/app/webroot/files/ProjektasVeleykos-pavasaris.pdf

O kaip seksis bendrauti su ugdytiniais ir jų tėvelais sekite mūsų darželio tinklapių nuotraukų albumą.

Direktorės pavaduotoja ugdymui O.Černiauskienė