Nuotolinis ugdymas. Projektas “Kuriu mandalas”

Kovo 30 d. darželyje prasidėjo nuotolinis ugdymas. Mokytojos planuoja projektines savaites, kurių tikslus, uždavinius ir planus su siūlomomis veiklomis kiekvienai dienai išsiuntinėjo tėveliams ir pakvietė su vaikais atlikti užduotėles.

Kovo 30 d – balandžio 3 d. projektas “Kuriu mandalas”

Apie veiklų refleksiją žiūrekite 2020 nuotraukų albume “Kuriu mandalas”.

Dėkojame visai darželio bendruomenei taip gražiai įsitraukusiai į Nuotolinį ugdymą arbą Ugdymą kitaip

Direktorės pavaduotoja ugdymui O.Černiauskienė