Menu Close

Smagi pažintis su ugniagesiais ir jų pagalbininku bebriuku Ugniumi

Naujos pažintys, naujos patirtys, nauji suvokimai – tai labai žavi mūsų mažuosius. Na, kad ir vakar: savo draugystę pasiūlė ir  didžiausias vaikų simpatijas pelnė pats geriausias ugniagesių  draugas šaunusis bebriukas Ugnius. Ši pažintis išties buvo ilgai laukta, mat mūsų ugdymo įstaiga dalyvavo prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny!“. Ją inicijavo Lietuvos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Akcijos tikslas – skleisti gaisrinės saugos žinias ir ugdyti vaikų saugios gyvensenos įpročius. Departamento darbuotojai vaikus supažindino su skubios pagalbos telefono numeriu 112,  papasakojo, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Na, ar kas gali būti puikiau, nei pačiam pasimatuoti tikrą ugniagesio šalmą ar pirštines, pasukinėti gaisrinės mašinos vairą ar pakilnoti vandens pilną žarną? Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pačiam patirti, nei šimtą kartų apie tai girdėti…