Menu Close

Ar jūs pažįstat Kaukų šeimynėlę?..

Šį pavasarį Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriai mūsų įstaigos mažuosius pakvietė smagiai pažinčiai su paslaptinga Kaukučių šeima. Spektaklio „Šeimynėlė iš Didžiosios girios“ metu kūrėjai į sudėtingą šeimos pasaulį, į jos narių tarpusavio santykius mėgino pažvelgti vaiko akimis, taip bandydami ieškoti atsakymų į rimtus klausimus: kas yra šeima, kaip ji atsiranda, kas jungia žmones, gyvenančius po vienu stogu?

Vaikų akys žibėjo klausantis nuotaikingos ir žaismingos pasakos apie vienos dienos nuotykius, kuriuos patiria vaikai – Kaukučiai, netikėtai įgavę neribotą laisvę ir iškeliavę į Didžiąją girią. Įspūdžių ir atradimų kupinoje kelionėje jie padėjo suprasti, kas yra atsakomybė rūpintis tuo, kuris mažesnis, silpnesnis ir nuo tavęs priklausomas. Šis spektaklis apie pačią gražiausią pareigą, be kurios mūsų gyvenimas tikrai daug prarastų, – pareigą rūpintis kitais. Ar jums teko pažinti šią šeimyną?..