Menu Close

Sveikas iššūkis mažosioms kojytėms

Lapių lopšelis-darželis aktyviai dalyvauja ekologinio ugdymo programoje, tad gegužės pabaigoje mažiausieji miestelio piliečiai noriai ir su didžiuliu entuziazmu išsiruošė į nuotaikingą akciją „Sukas mažųjų ratukai…“. Pasirenkant ekologiškiausią, bet ne mažiau ir saugiausią keliavimo būdą, buvo pasirinktas be išimties visiems prieinamas variantas – savosiomis kojytėmis.  Sveikatingumo žygį Lapių miestelio takais pradėjome nuo pažinties su pagrindinėmis gatvėmis: kas keliaudamas savo namus atpažino, kas dviračiu važiuojantį draugą sutiko, kas pirmą kartą sužinojo, kad šalia namų turime tokių nuostabių vietovių, kaip miškas, senieji pilies griuvėsiai… Sveikatingumo žygis padėjo sustiprinti ne tik vaikų sveikatą, bet ir ištvermę, ryžtą, bet ir plėtė gamtos pažinimo kompetenciją bei padėjo ugdyti socialinius įgūdžius.