Menu Close

Susitikimas su šuniuku Perla

Susitikimų su šunimis tikslas – sukurti emociškai palankią aplinką, pristatyti šunis kaip socialius, protingus gyvūnus, įdomiai ir smagiai praleisti laiką draugiškų gyvūnų draugijoje. Nuo džiaugsmingų vaikų krykštavimų Retriverių veislės kalytė Perla ne tik kad nekrūpčiojo, bet kone kiekvieną vaiką pasitiko supratingu žvilgsniu ir džiaugsmingu uodegos pavizginimu. Vaikai drąsiai glostė, kalbino, šukavo, mylavo šunį, o už tikrą draugystę atsidėkodavo skanuku. Susitikimo metu ugdytiniai iš Perlos šeimininkės sužinojo daug naudingos informacijos apie šuniukų atsiradimą, priežiūrą, mokymą ir išdaigas. Susitikimas dar kartą patvirtino, kad labai svarbu, kaip šuo ir vaikas susitiks pirmą kartą. Neabejotina, pastarasis buvo jausmingas ir kupinas puikių emocijų… Ačiū tau, Perla!