Menu Close

Už kitokią rytdieną! – Savaitė be

Visą savaitę Lapių lopšelyje-darželyje išties buvo daug daugiau šypsenų, šiltų ir jaukių apsikabinimų, nuoširdžių dovanų, atjautos ir vienas kito supratimo. Kas gi vyko? Nuo pirmadienio iki penktadienio vaikai bandė išsiaiškinti, kas yra patyčios, kaip  atpažinti pastarąsias, ir kaip jų išvengti? Mokėsi būti empatiški, pažinti savo ir draugų jausmus. Kiekviena savaitės diena turėjo prasmingą įvardinimą ir edukacines veiklas, kaip pvz.: antradienis buvo skirtas DRAUGYSTEI, kurios metu vaikai buvo kviečiami papasakoti apie savo geriausią draugą arba diskutuoti, ką galima daryti arba, ko reikėtų vengti, norint išsaugoti draugystę ir pan. Vėliau visi kartu kūrė „Draugystės ratelį“. Netrūko ir kitų įdomių veiklų: naudojant STEAM metodą arba IT Smart lentoje sukurti „Draugystės namą“, pagaminti „Tolerancijos gėlę“ ir įteikti draugui ar dainuoti dainas apie draugystę. Svarbiausia, kad nuo mažų dienų ir mažais mažais žingsneliais mokintumėmės kurti kitokią rytdieną – be nuoskaudų ir patyčių…