Menu Close

Tyliau… – Lapės skaito!

Sausio 26 dienos rytmetis darželyje prasidėjo neįprastai. Mažiausieji Lapių gyventojai į ugdymo įstaigą rinkosi džiugiai, bet labai rimtai nusiteikę – į darželį ėjo nešini savo mėgstama knyga, kurią ruošėsi skaityti kartu su draugais. Socialinių partnerių Lapių pagrindinės mokyklos bibliotekininkės Kristina ir Lina mažuosius pakvietė prisijungti prie mokykloje vykstančios skaitymo dienos “Lapės skaito”.

Rytmečio metu vaikai ne tik skaitė ir vartė knygeles, bet ir gamino skirtukus joms, daug diskutavo, kalbėjosi, susipažino su draugų atsineštomis knygelėmis, iliustravo perskaitytas pasakas, o kai kas net ir knygelių “ligoninę”atidarė. Ar visos grupėje “negaluojančios” knygelės grupėje buvo “išgydytos”? Tiksliausią atsakymą į šį klausimą turėjo minėtos ligoninės “vyriausioji gydytoja” – “Tauškučių” grupės ugdytinė Akvilė.