Menu Close

Vaikų Velykėlės – jei margučiai neriedės, tai vaikučiai nedidės…

Kaip ir kasmet gražiausią pavasario šventę užbaigėme Vaikų Velykėlių rytmečiu. Tądien, dar taip nedrąsiai bepasigirstantys pavasario balsai, sukvietė visus Lapių lopšelio-darželio ugdytinius į kiemą. Smalsūs vaikai jau žinojo, kad juos čia pasitiks Velykų simboliai: kiškis – ryškiaspalviais margučiais kvies išsiaiškinti, kuris vikriausiai juos perneš per kiškių pievelę,  mažiausieji mielai šventinį ilgaausį “maitino” didelėm ir mažom morkomis, “Skanėstų slėptuvėje” visiems smalsuoliams teko stropiai suskaičiuoti visas morkas, “Velykės užeigėlėje”, išgirdus kiškių šeimynos klausimą, teko ir paskaičiuoti, ir pamatuoti, ir nupiešti, kiek pėdelių ant takelio paliko linksma kiškių šeimyna. Galiausiai darželio nenuoramos “Viščiukų kiemelyje” raibosioms vištelėms padėjo suskaičiuoti kiaušinius, iš kurių tuoj tuoj išsiris geltoni viščiukai.  Rytmetį užbaigė nuotaikingi šokiai ir patrepsėjimai, raginantys greičiau atsibusti mūsų gamtą, juk svarbiausia Velykų prasmė yra šventės dvasia, kuri suteikia galimybę būti visiems kartu ir atminti, kad pasaulis yra pilnas džiaugsmo ir meilės.